gazuotas vaisių ir (ar) uogų vynas

gazuotas vaisių ir (ar) uogų vynas
gazuotas vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Natūralus vaisių ir (ar) uogų vynas, į kurį pridėtas Vaisių ir uogų vyno taisyklėse nustatytas kiekis anglies dioksido. atitikmenys: vok. Frucht- und Beerensprudelwein, m rus. шипучее плодово-ягодное вино šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2001 m. gegužės 25 d. įsakymas Nr. 171 „Dėl Vaisių ir uogų vyno taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2001, Nr. 45-1605)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Нужна курсовая?

Look at other dictionaries:

  • Frucht- und Beerensprudelwein — gazuotas vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Natūralus vaisių ir (ar) uogų vynas, į kurį pridėtas Vaisių ir uogų vyno taisyklėse nustatytas kiekis anglies dioksido. atitikmenys: vok. Frucht und… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • шипучее плодово-ягодное вино — gazuotas vaisių ir (ar) uogų vynas statusas Aprobuotas sritis alkoholis apibrėžtis Natūralus vaisių ir (ar) uogų vynas, į kurį pridėtas Vaisių ir uogų vyno taisyklėse nustatytas kiekis anglies dioksido. atitikmenys: vok. Frucht und… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”